Napędy / automatyka

Napędy do bram garażowych i wjazdowych – Grodzisk Mazowiecki

Wysokiej klasy napędy do bram garażowych czy wjazdowych zapewniają wyjątkowy komfort użytkowania. Odpowiednio dobrane urządzenia są niezawodne i bezpieczne, a także wytrzymałe. Decydując się na instalację tego typu systemów, warto zdecydować się na dostępną w naszej ofercie automatykę do bram marki Hörmann. Rozwiązania od tego producenta wyróżniają się bowiem doskonałymi parametrami oraz dużą uniwersalnością. Mogą być stosowane w połączeniu z nowymi instalacjami bram wjazdowych lub współpracować z istniejącymi bramami przesuwnymi czy skrzydłowymi.

Szczegółowe informacje znajdą Państwo w prospekcie

HAIKO jako partner firmy Hörmann służy indywidualną poradą i pomocą w celu dobrania optymalnego rozwiązania.

Bramka LAN/WLAN Hörmann BiSecur – maksymalny komfort użytkowania

Bramka LAN/WLAN Hörmann BiSecur to nowoczesne i niezwykle wygodne rozwiązanie. System umożliwia sterowanie urządzeniami zabezpieczającymi z poziomu smatrfona lub tabletu. Sterowaniu za pomocą aplikacji mogą podlegać m.in. napędy do bram Hörmann (brama garażowa, brama wjazdowa) czy drzwi zewnętrzne. Wygodny, przejrzysty i przyjazny interfejs umożliwia stałą kontrolę sytuacji, wyświetlając m.in. stan zaryglowania drzwi czy położenie bram. Możliwość obsługi automatyki do bram z każdego miejsca na świecie decyduje o najwyższym bezpieczeństwie systemu.

Więcej informacji znajdziecie Państwo w prospekcie "Bramka LAN/WLAN BiSecur z aplikacją na smartfona" i na stronie www.bisecur-home.com

Napęd PortaMatic do drzwi wewnętrznych – budownictwo mieszkaniowe wolne od barier

Zaawansowana automatyka to nie tylko napędy do bram wjazdowych czy garażowych. Wygodnemu sterowaniu mogą podlegać też przegrody wewnętrzne. System PortaMatic firmy Hörmann umożliwia automatyczne otwieranie i zamykanie drzwi wewnętrznych stalowych oraz drewnianych za pomocą nadajnika lub sterownika. Jest to rozwiązanie dedykowane przede wszystkim dla użytkowników o ograniczonej mobilności i różnych poziomach niepełnosprawności fizycznej. Zaawansowana technologia umożliwia korzystanie z wielu typów ustawień i różnych funkcji. Ważnym czynnikiem jest też szeroka dostępność, gwarantowana przez ekonomiczność rozwiązania. Automatyka PortaMatic jest tańsza od porównywalnych urządzeń – zarówno jeśli chodzi o koszty instalacji, jak i eksploatacji.

Szczegółowe informacje znajdą Państwo w prospekcie

HAIKO jako partner firmy Hörmann oferuje pomoc w zakresie doboru najlepszych rozwiązań do Państwa potrzeb. Jeśli rozważają Państwo instalację automatyki do bram garażowych i zewnętrznych lub przegród wewnętrznych, zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami. Nasza siedziba znajduje się w Grodzisku Mazowieckim, a działamy na terenie całego kraju.

automatyka do bram

 

Translate