Bramy garażowe

Bramy garażowe Hörmann – zaawansowana technologia w Twoim domu

Bramy garażowe Hörmann to zaawansowane rozwiązania nakierowane na spełnianie różnorodnych potrzeb. Wykorzystanie starannie dopracowanych mechanizmów decyduje o ich wysokiej funkcjonalności, a także bezpieczeństwie. Niezwykle staranne wykonanie i wykorzystanie najwyższej klasy materiałów sprawia zaś, że każda brama garażowa producenta jest niezwykle solidna, a także trwała.

Segmentowe bramy garażowe – inwestycja w funkcjonalność

Bramy garażowe Hörmann o konstrukcji segmentowej to niezwykle funkcjonalne rozwiązania. Otwierają się one pionowo, pozostając pod stropem, co umożliwia oszczędność przestrzeni i zapewnia szersze światło przejazdu, w porównaniu np. z bramami uchylnymi. Wysoka uniwersalność sprawia, że segmentowa brama garażowa Hörmann może być instalowana w każdym otworze garażowym – jego rozmiar czy kształt nie jest istotny – a także przy każdym rodzaju nadproża. Sprawia to, że tego typu rozwiązania sprawdzają się nie tylko w nowych inwestycjach, ale też w starszych budynkach. Jednocześnie prawdziwie niemiecka jakość wykonania sprawia, że każda brama garażowa Hörmann to niezwykle solidny produkt i inwestycja na lata.

Pełne bezpieczeństwo – atuty rozwiązań Hörmann

Każda brama garażowa Hörmann wyposażona jest w zaawansowane urządzenia zabezpieczające, które zapobiegają jej przypadkowemu opadnięciu, przytrzaśnięciu palców czy skaleczeniom. Dzięki temu stanowi komfortowe urządzenie dla całej rodziny. Odpowiednia automatyka do bram od producenta sprawi zaś, że system dopasuje się do potrzeb użytkowników. Wybierając bramy Hörmann, decydujesz się jednak nie tylko na funkcjonalne i bezpieczne, ale też ekologiczne rozwiązania. Wszystkie urządzenia marki są energooszczędne, a produkcja prowadzona z ograniczeniem negatywnego wpływu na środowisko. Dodatkowym atutem bram garażowych Hörmann jest szeroki wybór różnorodnych rozwiązań stylistycznych, co pomaga w stworzeniu atrakcyjnej aranżacji fasady budynku. Zachęcamy do zapoznania się z prospektami producenta, w których znajdą Państwo więcej informacji na temat produktów.

Garażowe bramy segmentowe
Garażowa brama segmentowa Renomatic

HAIKO jako partner firmy Hörmann służy indywidualną poradą i pomocą w celu dobrania optymalnego rozwiązania. Zapraszamy do odwiedzenia naszej siedziby w Grodzisku Mazowieckim lub do kontaktu drogą telefoniczną oraz elektroniczną.

bramy garażowe Hormann

Translate