Drzwi zewnętrzne HÖRMANN

Drzwi zewnętrzne to element domu, któremu warto poświęcić nieco uwagi. Jest on nie tylko wizytówką mieszkania i wyznacznikiem jego charakteru, ale też ważnym czynnikiem dla poczucia bezpieczeństwa mieszkańców. Ponadto dobrze dobrane drzwi potrafią znacznie zminimalizować pojawiające się w tym obszarze straty energii, co ma znaczenie dla kosztów eksploatacji budynku.

W ofercie naszego partnera, firmy Hörmann, znajdują się wysokiej klasy aluminiowe drzwi zewnętrzne ThermoCarbon i ThermoSafe. Zastosowanie aluminium jako materiału przeważającego w konstrukcji zapewnia wiele zalet w porównaniu z drzwiami drewnianymi czy wykonanymi z tworzywa sztucznego. Podstawowe z nich to:

  • doskonała izolacyjność cieplna i akustyczna,
  • wysoki poziom bezpieczeństwa,
  • stabilność,
  • trwałość i estetyka.

Dodatkowo duża różnorodność rozwiązań technicznych i stylistycznych pozwala dopasować aluminiowe drzwi zewnętrzne do indywidualnych potrzeb użytkownika, niezależnie od jego preferencji.

Haiko, jako partner firmy Hörmann, zapewnia pełen wybór oferowanych przez nią rozwiązań, a także pełne wsparcie przy zakupie oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Zachęcamy do wizyty w naszej siedzibie w Grodzisku Mazowieckim lub kontaktu telefonicznego czy e-mailowego w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat oferty.

Zewnętrzne drzwi aluminiowe ThermoCarbon

Drzwi zewnętrze ThermoCarbon to jedno z najlepszych rozwiązań, jeśli chodzi o izolację cieplną oraz bezpieczeństwo. Są one wykonane z aluminium oraz wzmocnione włóknem szklanym i karbonem dla zapewnienia najwyższych parametrów w obu kategoriach. 9-punktowy listwowy zamek ryglujący spełnia najwyższe wymogi w zakresie bezpieczeństwa, a właściwości termoizolacyjne sprawiają, że to rozwiązanie firmy Hörmann idealnie nadaje się do domów pasywnych.

Zewnętrzne drzwi aluminiowe ThermoSafe

ThermoSafe to kolejne drzwi wewnętrzne, które spełniają najwyższe wymogi w zakresie bezpieczeństwa, a także izolacyjności cieplnej i akustycznej. To rozwiązanie marki Hörmann to idealny wybór dla wszystkich, którzy pragną, aby ich dom stał się prawdziwą oazą spokoju i odpoczynku. Cechy charakterystyczne modeli z serii to 5-punktowy listwowy zamek ryglujący (w wersji standardowej) oraz płyta drzwiowa o grubości 73 mm. Szeroki wybór różnych wariantów stylistycznych (w tym z przeszkleniami) zapewnia idealne dopasowanie do każdego budynku.

Drzwi stalowe zewnętrzne Thermo46 i Thermo65

W ofercie firmy Hörmann znajdują się również wysokiej klasy stalowe drzwi zewnętrzne w dwóch liniach – Thermo46 i Thermo65. Ich najważniejszą zaletą jest dobra izolacyjność cieplna, co oznacza zauważalne korzyści płynące z ograniczonego zużycia energii w eksploatacji domu. Wielopunktowe zamki ryglujące i trzpienie przeciwwyważeniowe zapewniają bezpieczeństwo w drzwiach Thermo46, podczas gdy modele Thermo65 wyposażone są w listwę zabezpieczającą przed wyważeniem na całej wysokości skrzydła.

W katalogu firmy dostępne są również różne rozwiązania personalizujące, m.in. wysokiej klasy wyposażenie przeciwwłamaniowe.

Szczegółowe informacje znajdą Państwo w prospektach:
Zewnętrzne drzwi wejściowe
Drzwi zewnętrzne Thermo46 i Thermo65

Aluminiowe drzwi zewnętrzne

Aluminiowe drzwi zewnętrzne ThermoSafe Decoral

drzwi zewnętrzne Hormann

Translate