Doki przeładunkowe

Serwis i naprawa doków przeładunkowych

Sprawne rampy i doki przeładunkowe to podstawa dobrze funkcjonującego magazynu i centrum dystrybucji. Dlatego wszelkie awarie i nieprawidłowości powinny być szybko diagnozowane i usuwane.

Serwis doków i naprawa ramp przeładunkowych to nasza specjalność. Od lat z sukcesami usuwamy awarie systemów przeładunkowych w dużych i małych magazynach, centrach dystrybucji oraz halach przemysłowych.  Nasze usługi świadczymy doraźnie oraz w ramach stałej obsługi serwisowo-konserwatorskiej.

Naprawa ramp przeładunkowych 

W ramach usług doraźnych zajmujemy się usuwaniem awarii oraz nieprawidłowości w funkcjonowaniu szeroko rozumianych systemów przeładunkowych. Obsługujemy systemy większości producentów krajowych i zagranicznych. W ramach oferty świadczymy następujące usługi:

  • naprawa doków przeładunkowych,
  • naprawa ramp przeładunkowych,
  • naprawa/wymiana uszczelnień.

Naprawa doków jest każdorazowo poprzedzana pełną diagnostyką, dzięki czemu mamy pewność, że usunięta zostanie faktyczna usterka, a nie tylko jej symptomy. W zależności od specyfiki oraz zasięgu usterki oferujemy naprawę systemu/części systemu lub jego wymianę.

Serwis doków przeładunkowych 

Serwis doków to usługa, którą świadczymy w ramach stałej obsługi serwisowo-konserwacyjnej. Usługa obejmuje kompleksowy:

  • serwis doków przeładunkowych,
  • serwis ramp przeładunkowych.

W ramach umowy serwisowej wykonujemy wszystkie niezbędne prace konserwacyjne, wraz z wymianą elementów systemu podlegających procesom zużywania się podczas pracy. Główną zaletą zawarcia umowy serwisowej z naszą firmą jest możliwość wczesnego wykrywania i przeciwdziałania potencjalnym awarią, co znacząco ogranicza czas ewentualnych przestojów i związane z nim koszty. W ramach usługi serwisujemy większość systemów przeładunkowych krajowych i zagranicznych producentów. Zakres umowy serwisowej określamy indywidualnie w zależności od faktycznych potrzeb i oczekiwań Klienta. Obsługujemy duże i małe magazyny, centra dystrybucji oraz hale przemysłowe o różnym przeznaczeniu.

Serwis doków przeładunkowych i naprawa ramp – usługi dla każdego

Największym atutem naszych usług serwisowych jest ich elastyczność, która w sposób bezpośredni przekłada się na cenę serwisu. Poprzez indywidualny dobór czynności konserwacyjnych wykonywanych w ramach umowy serwisowej, a także ich częstotliwości możemy znacząco ograniczyć koszty, jakie niesie za sobą regularny serwis ramp przeładunkowych. Jest to szczególnie ważne dla niewielkich przedsiębiorstw produkcyjnych, którym zależy na sprawności systemu, przy jednoczesnym utrzymaniu kosztów eksploatacyjnych na niskim poziomie.

naprawa doków przeładunkowych

Translate