Bramy szybkobieżne

bramy szybkobieżneJest wiele elementów, które odpowiadają za sprawność realizacji procesów logistycznych w firmie, a pośrednio na efektywność pracy. Jednym z nich jest tempo rozładunku oraz załadunku towarów. To zadanie, które stoi przed pracownikami hal produkcyjnych, magazynów, centrów dystrybucyjnych. W jego wykonaniu pomocne są inteligentne bramy szybkobieżne. To popularna w wielu branżach konstrukcja rolowana, która cechuje się wysoką sprawnością działania, a także doskonałym tempem podczas otwierania i zamykania. Priorytetem w przypadku bramy garażowej przemysłowej pozostaje jest trwałość. W przypadku tego rozwiązania użytkownicy mogą mieć pewność, co do najlepszej jakości i solidności. Oferowane przez nas elementy stolarki świetnie poradzą sobie w wymagających środowiskach, jakie panują w:

  • supermarketach i chłodniach,
  • salonach samochodowych,
  • centrach dystrybucyjnych,
  • halach produkcyjnych,
  • magazynach,
  • galeriach handlowych,
  • garażach podziemnych.

Haiko dostarcza nie tylko standardowe, ale też zaawansowane rozwiązania, w tym również do miejsc, w których obowiązuje sterylne środowisko lub produkowana/przechowywana jest żywność.

Charakterystyka bram szybkobieżnych

Bramy szybkobieżne przeznaczone są do montażu na terenie obiektów przemysłowych. Sprawdzają się zarówno wewnątrz ja i na zewnątrz hal oraz magazynów. Jak sama nazwa wskazuje, pracują szybko — potrzeba niewiele czasu, aby skrzydło otworzyło się lub zamknęło. Dzięki temu nie tylko praca przebiega sprawniej, ale też przedsiębiorstwo nie jest narażone na dodatkowe koszty wynikające z nadmiernych strat energii.

W Haiko postawiliśmy zwłaszcza na innowacyjne i niezawodne bramy szybkobieżne marki Hörmann. To szereg rozwiązań dedykowanych dla różnych branż. Są dostępne w wielu wersjach, jeśli chodzi o ocieplenie czy konstrukcję prowadnic. Możemy Ci zaoferować produkty elastyczne z systemem SoftEdge, które nastawiają się automatycznie po kolizji, jak również klasyczne wersje spiralne wypełnione pianką PU. Wszystkie jesteśmy w stanie zamówić w rozmiarze i formie odpowiadającej indywidualnym preferencjom odnośnie do estetyki oraz funkcjonalności.

Podział bram szybkobieżnych

Bramy szybkobieżne możemy podzielić ze względu na miejsce ich montażu. W naszej ofercie dostępne są modele:

  • do użytku wewnętrznego — solidne prowadnice ze stali nierdzewnej i brama wykonana z materiału w dowolnym kolorze. Szczelna, prosta w obsłudze, spełniająca obligatoryjne normy jakości oraz bezpieczeństwa,
  • do użytku zewnętrznego — wzmocnione materiały, dodatkowe roli i prowadnice, materiały odporne na wpływ zmiennych warunków atmosferycznych, w tym porywiste podmuchy wiatru. Szczelne, chroniące przed utratą ciepła.

Bramy szybkobieżne dostępne są w wielu wersjach. Na zamówienie sprowadzamy również produkty wielkogabarytowe z podwójnymi kurtynami czy funkcją autonaprawy. Haiko dostarcza rozwiązania również dla miejsc, w których panują wyjątkowe warunki (sterylność, niskie temperatury).

Zapraszamy do współpracy przedsiębiorstwa z całej Polski.

Translate