Bramy segmentowe

bramy segmentowe przemysłoweZe względu na trwałość, estetykę oraz funkcjonalność bramy segmentowe cieszą się dużym zainteresowaniem inwestorów. Sprawdzają się jako element wykończeniowy garaży, bez względu na ich metraż czy lokalizację. Szczególnie jednak rekomendowane są do pomieszczeń mniejszych, znajdujących się bezpośrednio przy ulicy. Chcąc oszczędzić miejsce na i tak już krótkim podjeździe rozsądniej jest zastąpić skrzydła rozwieralne, kompaktową bramą segmentową. Brak miejsca przed garażem czy ograniczona przestrzeń w środku nie mają wtedy żadnego znaczenia — skrzydło unosi są do góry i jest rolowane pod sufitem. Taka konstrukcja pozwala maksymalnie wykorzystać pomieszczenie, zarówno do parkowania auta, jak również przechowywania.

Ze względu na wszechstronność zastosowań tego rodzaju rozwiązanie możemy podzielić na dwie kategorie:

 • bramy segmentowe dla domów,
 • przemysłowe bramy segmentowe do hal i magazynów.

W naszej ofercie znajdziesz produkty, które harmonizują ze stylem współczesnych nieruchomości. Haiko dysponuje nowoczesnym, rozbudowanym zapleczem technologicznym oraz zatrudnia najlepszych ekspertów. Dzięki temu jesteśmy w stanie doradzić Ci optymalne rozwiązania, uwzględniając:

 • design,
 • poziom izolacyjności cieplnej,
 • rodzaj konstrukcji,
 • sposób obsługi,
 • rozmiar,
 • elementy dodatkowe — w przypadku przemysłowych bram segmentowych możemy zaproponować szereg przydatnych funkcji, które ułatwiają załadunek i rozładunek towarów.

Bramy segmentowe dla domu

Inwestorom prywatnym polecamy bramy segmentowe, które z powodzeniem można instalować w garażach połączonych z domem, jak również w budynkach wolnostojących. Ze względu na wysoki poziom termoizolacji, chronią budynek przed nadmierną utratą ciepła. Są energooszczędne, a przy tym zapewniają komfort termiczny. To ważne, gdy garaż jest nie tylko miejscem parkingowym, ale też siłownią czy warsztatem.

Najlepiej sprawdzają się tam, gdzie przestrzeń w środku i na podjeździe jest ograniczona. Rolowane pod stropem zapewniają maksymalnie szeroki przejazd, a całkowicie zautomatyzowana obsługa zapewnia wygodę i bezpieczeństwo.

Przemysłowe bramy segmentowe

Bramy segmentowe przemysłowe to rozbudowana grupa produktów dedykowanych halom, magazynom, zakładom dystrybucyjnym i produkcyjnym. W ofercie nasze firmy postawiliśmy na zaawansowane rozwiązania Hörmann, które usprawnią procesy rozładunku i załadunku w Twojej firmie. Szczególnie, jeśli zdecydujesz się skorzystać z dodatkowych elementów i rozwiązań konstrukcyjnych, w tym ramp przeładunkowych czy odbojnic najazdowych.

Dlaczego to właśnie bramy segmentowe przemysłowe będą najlepszą propozycją dla Twojej firmy? Ponieważ:

 • składają się tylko z kilku części — mają prostą konstrukcję, są łatwe w obsłudze i utrzymaniu,
 • są dostępne w kilku wariantach do wyboru — w zależności od nasilenia ruchu,
 • są dostępne w wersji ocieplanej — ograniczają straty energii,
 • mają przeszklone elementy — wnętrze jest lepiej doświetlone.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą bram segmentowych dla domu i przedsiębiorstwa!

Translate