Bramy garażowe

Bramy przemysłowe

Drzwi zewnętrzne

Drzwi wewnętrzne

Slider

Kontrola dostępu

systemy alarmoweKontrola dostępu to nowoczesne rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa obiektu, których instalacja pozwala na ograniczenie dostępu do obiektu osób nieupoważnionych. W zależności od specyfiki obiektu oraz zakresu pożądanego zabezpieczenia kontrola dostępu może zostać zintegrowana z systemem alarmowym, który uruchomi się podczas próby dostania się do obiektu przez osobę nieupoważnioną.

Ze względu na specyfikę działania kontrola dostępu jest rozwiązaniem szczególnie chętnie wybieranym przez przedsiębiorstwa. Sprawdza się zarówno w obiektach biurowych, jak i magazynowych czy przemysłowych. Z rozwiązań z zakresu kontroli dostępu możemy również korzystać w obiektach komercyjnych, ograniczając dostęp osób trzecich do pomieszczeń gospodarczych oraz innych wybranych przestrzeni.

Systemy alarmowe

Nowoczesne systemy alarmowe pozwalają na skuteczną ochronę obiektów mieszkalnych i użytkowych przed wtargnięciem niepożądanych osób z zewnątrz. W zależności do naszych preferencji systemy alarmowe mogą emitować sygnały świetlne i/lub dźwiękowe, jednocześnie wysyłając sygnał alarmowy do centrali firmy ochroniarskiej odpowiedzialnej na bezpieczeństwo danego obiektu.

Systemy alarmowe mogą być instalowane w połączeniu z rozwiązaniami z zakresu kontroli dostępu lub jako niezależne systemy ochrony.

Kontrola dostępu i systemy alarmowe – Grodzisk Mazowiecki i okolice

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom klientów prywatnych i biznesowych oferujemy szeroki wybór nowoczesnych systemów bezpieczeństwa. Nasza oferta obejmuje zarówno innowacyjne systemy kontroli dostępu, jak i systemy alarmowe. Wszystkie rozwiązania instalujemy na terenie miasta Grodzisk Mazowiecki i w najbliższej okolicy.

Jak działamy?

Projektujemy i wykonujemy instalacje na zamówienie. Każdy projekt rozpoczynamy od analizy obiektu oraz rozpoznania potrzeb i oczekiwań inwestora. W ten sposób możemy zaproponować systemy odpowiadające na rzeczywiste potrzeby naszych Klientów, które  jednocześnie wyróżniają się wysoką skutecznością i funkcjonalnością. Specjalizujemy się w dostarczani rozwiązań prostych w obsłudze i niezawodnych w działaniu.

Translate